Modelářské letiště NESVAČILY

MODELÁŘSKÉ LETIŠTĚ NESVAČILY

English
version

PŘEDVEĎ A PRODEJ

Neděle 16. dubna 2023

Tradiční akce, otevírající pětadvacátou letovou sezónu na našem modelářském letišti. Také tentokrát nabízíme modelářům všech specializací a odborností první jarní příležitost poohlédnout se po něčem na létání v nadcházející sezóně.

Vítáme všechny:

  • Ty, kteří přes zimu zjistili, že už nemají kam dávat hotové modely a tak se s některými volky nevolky musejí rozloučit
  • Výrobce stavebnic, modelů, příslušenství, dovozce, modelářské obchodníky… Když vámi nabízený model pěkně předvedete v letu, zájemci se k vašemu stánku jen pohrnou!
  • Modeláře, kteří přes zimu nestihli připravit nové modely a tak hledají nějaký vhodný, jehož uvedení do letového stavu ještě stihnou…
  • Piloty, kteří se chtějí pochlubit zajímavým modelem
  • Příznivce modelářství, kteří se rádi potěší pohledem na hezké modely, létající v příjemném prostředí

K tomu všemu pochopitelně ještě patří potkávání starých i nových známých, občerstvení a především předvádění zajímavých modelů, to vše na svěžím dubnovém vzduchu.

Podmínky jsou pro všechny (prodávající i kupující) stejné:

Při příjezdu do areálu modelářského letišti uhradíte poplatek 50 Kč za osobu. Potom už jen vůz zaparkujete a vydáte se na první obchůzku. Nebo postavíte svůj přístřešek, stan či naaranžujete pojízdnou prodejnu a  začnete uzavírat první kontrakty. Prodávat je pochopitelně možné i přímo z automobilu, či jen tak - jediným omezením jsou hranice areálu modelářského letiště.

Nabízený sortiment není nijak omezen, pro zajištění bezpečnosti všech účastníků ovšem není možné předvádění RC automobilů (bez ohledu na kmitočet RC soupravy)

Ani pokud vás nic z nabídky neosloví (což je málo pravděpodobné), nemusíte odjet s prázdnou: Ve slosování, které se uskuteční v 11.00 hod., mají naději na pěkné ceny všichni, kdož uhradili účastnický poplatek.

Oficiální začátek akce je v 9.00 hod., příjezd je možný od 8.30 hod. Ukončení záleží především na počasí - zpravidla největší zájem utichá kolem 13. hodiny, létat je ale pochopitelně možné dále.